fotowoltaika
dla firmy

Zmień sposób produkcji energii i nie płać za prąd!

Dla firmy
Zyskaj niezależność energetyczną

Bądź nowoczesnym i proekologicznym przedsiębiorcą. Obniż koszty związane z prowadzeniem działalności i daj przykład jak jako przedsiębiorca zadbać o środowisko w Twojej okolicy.

Jako przedsiębiorcy codziennie mierzymy się z szeregiem wydatków związanych z prowadzeniem firmy, a koszty związane z zakupem energii elektrycznej stanowią znaczną ich część. 
Z końcem sierpnia 2022 r. megawatogodzina energii z dostawą na przyszły rok kosztowała już ponad 2 tys. zł. To pięć razy więcej niż wynosiła średnia stawka w kontraktach rocznych w 2021 r. O ile gospodarstwa domowe mogą liczyć na rządowe wsparcie, o tyle firmy będą musiały zmierzyć się z dramatycznym wzrostem rachunków za prąd. Skutecznym i innowacyjnym rozwiązaniem na obniżenie wysokości rachunków za energię elektryczną jest budowa elektrowni słonecznej, która jest w stanie zasilić całe przedsiębiorstwo i zredukować koszty związane z zakupem prądu. 


Audyt
energetyczny

Każdą realizację budwy firmowej elektrowni fotowoltaicznej rozpoczynamy szczegółowym audytem energetycznym.

Audyt energetyczny jest przeprowadzony przez doświadczonych i certyfikowanych inżynierów!

Dzięki temu procesowi jesteśmy w stanie przygotować dla Państwa projekt instalacji fotowoltaicznej skrojony na miarę potrzeb Państwa Przedsiębiorstwa!

Wiemy, że przeprowadzona inwestycja uwzględnia wszystkie czynniki mające wpływ na poziom opłacalności instalcji PV!

Jako regionalny ekspert z 20 letnim doświadczeniem w branży dajemy Państwu gwarancję, że proponowana instalacjia fotowoltaiczna będzie wykonana na najwyższym poziomie technicznym. Nasza wykwalifikowana kadra zapewni Państwu najwyższą jakość usługi na etapie montażu, serwisu gwarancyjnego oraz pogwarancyjnego.

Energia
tania i ekologiczna

Inwestując w firmową energię ze słońca - inwestujesz w swój dobry wizerunek!

Coraz częściej świadomi przedsiębiorcy decydują się na wprowadzenie odnawialnych źródeł energii do swojej firmy. Jest to rozsądne podejście nie tylko ze strony finansowej, czy ekologicznej. Jest to również bardzo dobre posunięcie wizerunkowe!
Energia ze słońca jest energią czystą, podczas jej produkcji nie dochodzi do emisji CO2, więc decydując się na instalację fotowoltaiczną pokazujemy, że zależy nam na środowisku w regionie i że mamy innowacyjne podejście do prowadzenia przedsiębiorstwa.